Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Anilana Wisłok II 1-02-20119

Anilana postraszyła lidera.
autor: admin
2019-02-02 21:05:41

Anilana w 13 kolejce gościła lidera rozgrywek III ligi mężczyzn  Wisłok Strzyżów.  Po bardzo dobrych  wygranych przez gospodarzy dwóch pierwszych setach  w następnych lepsi okazali się siatkarze Wisłoka wygrywając spotkanie. Licznie zgromadzeni kibice  mogli obejrzeć mecz stojący na wysokim poziomie w którym nasi siatkarze na pewno zasłużyli na 1 pkt.

TKF ITS Anilana Rakszawa – MKS Wisłok Strzyżów  2:3  w setach  25:19, 25:19 13:25, 22:25, 10:15.

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa : Cisek M, Winiarski G, Baran D, Drzazgowski M, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Cisek T, Panek S, Świątoniowski T, Motyl M, Krzyżak M (libero), Szydło M(libero)

Terener : Sroczyk P.

MKS Wisłok Strzyżów: Roszała M, Wasiadka K, Soja B, Iskrzycki P, Półzięć P, Teper E, Libucha J, Pamuła K, Marchwica K (libero),

Trener: Soja B.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających