kategorii SP -Dziewczęta
Kolejność wylosowanych numerów:
- SP Węgliska -op. Tomasz Naróg
- SP 2 Rakszawa -op. Tomasz Naróg
- SP 3 Rakszawa -op. Wiesław Wawrzaszek
- SP Wydrze ` -op. Zbigniew Ożóg
- SP 1 Rakszawa -op. Robert Babiarz
Kolejność rozgrywania meczy:
- Seria: pauzuje (4)
I D. (A) 1-2 SP Węgliska -SP 2 R-wa Wynik: 1 : 2
II D. (B) 5-3 SP 1 R-wa -SP 3 R-wa Wynik: 2 : 0
- Seria: pauzuje (5)
IIID. (A) 2-3 SP 2 R-wa -SP 3 R-wa Wynik: 2 : 0
IVD. (B) 4-1 SP Wydrze -SP Węgliska Wynik: 2 : 0
- Seria: pauzuje (3)
V D. (A) 5-1 SP 1 R-wa -SP Węgliska Wynik: 2 : 1
VI D. (B) 4-2 SP Wydrze -SP 2 R-wa Wynik: 2 : 0
- Seria: pauzuje (2)
VII D. (A) 1-3 Węgliska -SP 3 R-wa Wynik: 2 : 0
VIIID. (B) 5-4 SP 1 R-wa -SP Wydrze Wynik: 0 : 2
- Seria: pauzuje (1)
IX D. (A) 4-3 SP Wydrze -SP 3 R-wa Wynik: 2 : 0
X D. (B) 2-5 SP 2 R-wa -SP 1 R-wa Wynik: ` 2 : 1
Kolejność końcowa w kategorii dziewcząt:
- SP Wydrze -8 pkt. 8 : 0
- SP 2 Rakszawa -6 pkt. 6 : 3
- SP 1 Rakszawa -4 pkt. 5 : 5
- SP Węgliska -2 pkt. 4 : 6
- SP 3 Rakszawa -0 pkt. 0 : 8
Najlepsza zawodniczka : Andżelika Magda -SP Wydrze
kategorii SP -Chłopcy
Kolejność wylosowanych numerów:
- SP 3 Rakszawa -op. Wiesław Wawrzaszek
- SP 1 Rakszawa -op. Robert Babiarz
- SP 2 Rakszawa -op. Tomasz Naróg
- SP Węgliska ` -op. Tomasz Naróg
- SP Wydrze -op. Zbigniew Ożóg
Kolejność rozgrywania meczy:
- Seria: pauzuje (5)
I Ch (C) 2-3 SP 1 R-wa -SP 2 R-wa Wynik: 2 : 0
II. Ch (D) 1-4 SP 3 R-wa -SP Węgliska Wynik: 2 : 0
- Seria: pauzuje (3)
III. Ch (C) 1-5 SP 3 R-wa -SP Wydrze Wynik: 2 : 0
IV. Ch (D) 4-2 SP Węgliska -SP 1 R-wa Wynik: 0 : 2
3. Seria: pauzuje (2)
V. Ch (C ) 3-1 SP 2 R-wa -SP 3 R-wa Wynik: 0 : 2
VI.Ch (D) 4-5 SP Węgliska -SP Wydrze Wynik: 2 : 1
4. Seria: pauzuje (1)
VII Ch .(C) 4-3 SP Węgliska -SP 2 R-wa Wynik: 2 : 0
VIII Ch (D) 2-5 SP 1 R-wa -SP Wydrze Wynik: 2 : 0
5. Seria: pauzuje (4)
IX Ch. (C) 1-2 SP 3 R-wa -SP 1 R-wa Wynik: 2 : 1
X Ch. (D) 5-3 SP Wydrze -SP 2 R-wa Wynik: 1 ; 2
Kolejność końcowa w kategorii chłopców:
- SP 3 Rakszawa -8pkt. 8 : 1
- SP 1 Rakszawa -6pkt. 7 : 2
- SP Węgliska -4 pkt. 4 : 5
- SP 2 Rakszawa -2 pkt. 2 : 7
- SP Wydrze -0 pkt. 2 : 8
Najlepszy zawodnik: Turosz Seweryn -SP 3 Rakszawa